Surat, Gujarat
GST No. 24AAJPL1425D1Z8
Call 07942792849 80% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 300 Roll
| Color | Yellow |
| Material | Polyester |
| Roll Length | 10-30 Metre |
| Packaging Type | Roll |
| Thickness | 70mm |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 300 Roll
| Color | Yellow |
| Roll Length | 10-30 Metre |
| Packaging Type | Roll |
| Thickness | 50 mm |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 300 Meter
| Size | 10-30 metre |
| Material | Metal |
| Color | Lemon Green |
| Packaging Type | Roll |
| Technique | I.H Elastic |
| Country of Origin | Made in India |
| Thickness | 50 mm |
View Complete details